* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Тренди 2013

Приватний будинок, оригінальний інтер´єр, неповторна атмосфера. Кожен з нас мріє про власний винятковий простір. Коли плани та мрії починаємо реалізовувати, маємо дилему: що вибрати? Яке прийняти рішення, коли від різних ідей та фантазій голова іде обертом? А, може, просто наслідувати найсучасніші тренди? 2013 рік несе свої свіжі віяння білого кольору та його різних відтінків, волошково-синього, а також сріблясто-сірого – це ті барви, які особливим чином підкреслюють інтер´єр. Їх можна поєднувати з енергійними кольорами: сонячно-жовтим, червоним та оранжевим. Такій модній колористиці характерні легка елегантність, свіжість та юнацький характер. Для інтер´єрних рішень 2013 року властиве поєднання контрастів: темно-сірий колір зі сніжно-білим, насичений червоний з холодно-синім або різнобарвними пастельними, які походять з п’ятдесятих років. Натхнення черпаємо з найрізноманітніших джерел: захоплюємось екологічною архітектурою, дизайнами в стилі модернізм чи голлівудського арт-деко або футуристичними матеріалами і технологіями. Незалежно від рішень, новий колір змінить наш інтер´єр і стан душі, дозволить з оптимізмом дивитись у майбутнє…

LANG_TRENDS_OTHER_CATEGORIES

  • Тренди 2015

    Тренди 2015

    Найпростішим, найбільш економічним способом зміни нашого оточення є перефарбовування вашого домашнього інтерєру. І не тільки у фізичному аспекті - адже кольори впливають також на нашу психіку. Освіжені стіни поправляють мешканцям настрій, приносячи релакс або додаючи енергії.
    побачити