* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

З'явилася цифрова версія журналу „Dekoratorium”

30 Жовтень 2015
Якщо Ви прихильники сучасних електронних ґаджетів, то осінній номер журналу „Dekoratorium” завжди буде поруч з Вами. Цифрова версія видання доступна в Google Play і App Store.

Свіжий номер цифрового видання розповість про популярний шляхетний стиль шале, колорит рустикального стилю й стилізацію ретростилю. Усім цим напрямкам в облаштуванні інтер'єрів притаманне використання деревини, яку людство споконвіку шанувало за її природну фактуру, взаємозв'язок з природою. Також в журналі Ви знайдете корисні поради, як оформити вітальню, в яких відтінках і тонах, а також знайдете консультації щодо вибору аксесуарів для увиразнення характеру Вашого помешкання. цифрова версія журналу „Dekoratorium”
Для шанувальників рукоділля корисно ознайомитися із матеріалом, як власноруч дерев'яний ящик в стилі шебішику, а  стаття «Готуймося до зими» крок за кроком розкаже, як і якими виробами відсвіжити вигляд сталевих і чавунних батарей. Крім того, на читачів очікують приємні і корисні зустрічі з дизайнером Олександром Мукомеловим та українським музикантом і співаком Олегом Скрипкою. Тож завдяки мобільним ґаджетам читайте „Dekoratorium” у цифровій версії і надихайтеся цікавими ідеями і рішеннями для оздоблення власного помешкання.

Офіційний сайт - http://dekoratorium.com.ua